Оле, Мундіаль!

Протягом усього Чемпіонату Світу ранок на каналі «Футбол 1» буде починатися в 10:10 проектом «Оле, Мундіаль!». Поки Бразилія відпочиває від попереднього ігрового дня, ведучі програми Аллоа Бублій, Віталій Крутякова і Костянтин Кіркарян, а також відомий український екс-футболіст, а нині тренер юнацької збірної України Олександр Головко тамуватимуть інформаційний голод уболівальників.

Програма розділена на два тайми по 35 хвилин. У першій половині ведучі розкажуть про найяскравіші епізоди дня, що минув. У постійній рубриці «Погляд з Бразилії» журналісти, які перебуватимуть у країні-господарці Чемпіонату, повідають про життя турніру. Другий тайм «Оле, Мундіаль!» підготує до майбутніх подій ігрового дня, а також познайомить з традиціями і культурою приймаючої країни.

Також у програмі – зіркові гості, прогнози на матчі, конкурси та подарунки для вболівальників. Телеглядачі зможуть взяти участь у ранковому шоу, ставлячи питання і беручи участь у інтерактивах проекту в соціальних мережах.