Динамо-Шахтар: київська молодь сильніше

21.04.2017

Напередодні «класичного» зіграла молодь «Динамо» і «Шахтаря». Поєдинок зібрав на трибунах багато віп-гостей - зокрема, наставників головних команд Паулу Фонсеку і Сергія Реброва. Також відвідав матч тренер збірної України Рауль Ріанчо. За ходом подій на полі спостерігали футболісти киян Ярмоленко, Сидорчук, Морозюк і Бесєдін.

І «Динамо», і «Шахтар» мали значне посилення з основних команд. З перших хвилин у молодих «біло-синіх» вийшли Буяльський і Корзун, а у «гірників» - Борячук і Танковський. Суперники активно почали гру в атаці. Уже в дебюті хороший шанс упустили гості: Топалов тонким пасом вивів Борячука на побачення з голкіпером, однак нападник не зумів виграти дуель. А ось господарі свій момент створили після розіграшу кутового. Оріхівський виграв верхову боротьбу і відправив м'яч у лівий кут воріт Кудрика - 1: 0. Другий раз «динамівці» забили вже в компенсований час: Булеца увійшов в штрафну і пробив в ближній від голкіпера кут. Отже, 2: 0 - в протистоянні молодіжних команд перемогу святкували кияни.

Валерій Кривенцов, головний тренер команди «Шахтар» U-21:

-У першому таймі у нас був один стовідсотковий вихід один на один. Ми його не реалізували. Потім були два хороші моменти. Забили б - повели б у рахунку, і гра, напевно, склалася б по-іншому.

У матчі було багато цікавих тактичних моментів, перебудув - як і у нас, так і у «Динамо» Київ. Але ми допустили одну єдину помилку в зоні центральних захисників, і суперник нас покарав.

Так матчі і програються: ми допустили помилку, а кияни - ні, вони скористалися своїми моментами, а нам це не вдалося.

Старший тренер команди «Динамо» U-21 Унаї Мельгоса:

-Гра проходила на зустрічних курсах. Було помітно, що обидві команди сильно хочуть здобути перемогу. Нам вдалося реалізувати свої моменти і заробити важливі три очки. Мої підопічні повністю виконали всю установку на матч. Я задоволений результатом, який отримали.

Джерело: footballua.tv