Сергій Шищенко: Дуже прикро програвати такі матчі, коли ти порівнюєш рахунок і відразу пропускаєш, буквально за хвилину

13.09.2017

Тренер команди «Шахтаря» U-19 Сергій Шищенко прокоментував поразку своєї команди в Юнацької лізі УЄФА від «Наполі» (1:2).

-Гру можна розділити на два тайми. У першому таймі гра у нас трохи не вийшла. Швидше за все, позначилася нервозність хлопців. А в другій половині вийшли і почали показувати зовсім інший футбол, створювали дуже багато моментів, у нас були дуже хороші атаки. «Наполі» не створив практично жодного моменту біля наших воріт у другому таймі. Дуже прикро програвати такі матчі, коли ти порівнюєш рахунок і відразу пропускаєш, буквально за хвилину. Звичайно, це прикро. В останні хвилини був тиск з нашого боку, видалення у «Наполі», ми намагалися виправити ситуацію, але, на жаль, нам не вдалося витягнути цей матч.

Джерело: footballua.tv