Неймар: Я ледь не втратив можливість ходити

27.12.2017

Чемпіонат Світу 2014 року Неймар запам'ятає надовго - не стільки через упевнену гру, скільки через жахливу ​​травму, яка, як виявилося, мало не виявилося фатальною. Інцидент стався під час чвертьфінального поєдинку збірної Бразилії проти Колумбії. Гравець колумбійців Хуан Суньїга вдарив бразильського вінгера ногою в спину, через що той моментально опинився на газоні. Сам Неймар так описав свій стан у той момент:

- Після того, як Суньїга вдарив мене, я відчув біль, але спробував підвестися. Однак, біль збільшилася, і я пам'ятаю, як моя голова впала на газон. Марсело говорив мені не вставати, але я хотів продовжувати грати, я хотів забивати.

Коли підбігли доктора, я з жахом усвідомив, що не міг поворухнути ногами. Тоді я почав плакати, бо перестав будь-що відчувати. Після всіх тестів доктор повідомив мені, що я міг втратити можливість ходити. Як виявилося, ще два сантиметри - і я б залишився інвалідом.

Нагадаємо, що через травму під час чвертьфіналу ЧС-2014 Неймар не зміг допомогти своїй збірній у півфінальному поєдинку. В результаті, без свого лідера бразильці зазнали нищівної поразки від збірної Німеччини з рахунком 1:7.

Джерело: goal.com