Роман Тимощук

Роман Тимощук

Коментатор телеканалів «Футбол 1/Футбол 2» Роман Тимощук – про півфінальний матч Ліги чемпіонів між Аяксом та Тоттенгемом.

- Результат першого матчу Тоттенгем - Аякс залишає чималу інтригу. Що сьогодні буде вирішальним фактором у Амстердамі? 

- Вирішальним фактором для Аякса, як і в попередніх матчах буде реалізація, якої не завжди вистачає підопічним Тен Хага.

- Тоттенгем продовжує боротьбу за бронзу в АПЛ. На що Почеттіно зробить акцент: Ліга чемпіонів чи медалі та пряма путівка до групового етапу наступного сезону? 

- Судячи по останнім результатам в АПЛ, то ставка давно зроблена на Лігу чемпіонів і що третє, що четверте місце – різниця не велика. Це все одно місце в Лізі чемпіонів. Тому, я думаю в Амстердамі буде ну дуже гаряче.

- Аякс в цій ЛЧ закохав в себе навіть далеких від футболу людей. Чи немає в тебе відчуття, що в попередніх успіхах команди, окрім майстерності гравців і вдалої тактики, була чимала складова фарту? І чи не закінчиться він сьогодні?

- Про фарт Аякса говорили ще після Динамо. Потім в груповій стадії, де говорили, що Аякс піде максимум в Лігу Європи. І так кожного разу. Сантьяго Бернабеу, Ювентус Стедіум і Тоттенгем Стедіум. Звичайно, без фарту нікуди, але працьовитість і бажання молоді Аякса дає їм те, що вони мають - бути за крок від Мадриду. На одному фарті до фіналу не доїдеш. Більше 120 м'ячів за сезон про щось да й говорять. Ну і плюс я для них фартовий. 

- Який фінал, як на тебе, буде яскравішим: Ліверпуль - Тоттенгем чи Ліверпуль - Аякс? 

- Без сумніву, яскравішим буде фінал Ліверпуль - Аякс. Чесно кажучи, ще один матч АПЛ якось не дуже хочеться бачити. Тим більше, Аякс заслужив на фінал.

На сайті буде онлайн трансляція матчу. Дізнайся також, по якому каналу покажуть матч в прямому ефірі.