Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» другий рік поспіль покажуть глядачам церемонію нагородження найкращих гравців і тренерів України за підсумками року. Пряма трансляція відбудеться 8 грудня на телеканалі «Футбол 2» о 19:00.

8-го грудня на НСК «Олімпійський» в Києві відбудеться друга щорічна урочиста церемонія нагородження «Футбольні зірки України-2017», організована ФФУ та Асоціацією футболістів-професіоналів України. Під час церемонії будуть названі переможці в наступних номінаціях: символічна збірна кращих 11-и гравців України, найкращий арбітр, найкращий тренер чоловічої і жіночої команд, найкращі гравці в кожному з видів футболу, спеціальні нагороди за особливі футбольні проекти, що минає. У фіналі церемонії буде вручено «Золотий м'яч» найкращій футболістці і найкращому футболістові.

Також буде названий і найкращий гол року, визначити який можуть допомогти вболівальники. До 3 грудня відбуватиметься відбір найкрасивіших забитих м'ячів на офіційній сторінці ФФУ в Facebook, а вже під час трансляції церемонії телеглядачі визначать найкращий гол шляхом смс-голосування.

Пряма трансляція церемонії «Футбольні зірки України-2017» відбудеться на телеканалі «Футбол 2» о 19:00.

Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» - офіційні транслятори матчів української Прем'єр-ліги і збірних команд України з футболу.