ЛАЙВ СКОР

Ліга Європи

Розклад

Повний розклад
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
29 жовтня
19:55 Мілан Мілан 19:55 Спарта Спарта Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 Лілль Лілль 19:55 Селтік Селтік Round 2 Round 2
19:55 Антверпен Антверпен 19:55 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур Round 2 Round 2
19:55 Сивасспор Сивасспор 19:55 Маккабі Маккабі Round 2 Round 2
19:55 Феєнорд Феєнорд 19:55 Вольфсбергер Вольфсбергер Round 2 Round 2
19:55 Зоря Зоря 19:55 Брага Брага Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 ЛАСК Линз ЛАСК Линз 19:55 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 Round 2 Round 2
19:55 АЕК Афіни АЕК Афіни 19:55 Лестер Сіті Лестер Сіті Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 Карабах Карабах 19:55 Вільярреал Вільярреал Round 2 Round 2
19:55 ЦСКА ЦСКА 19:55 Динамо Динамо Round 2 Round 2
19:55 Црвена Звезда Црвена Звезда 19:55 Слован Слован Round 2 Round 2
19:55 Гент Гент 19:55 Гоффенгайм Гоффенгайм Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 22:00 Янг Бойз Янг Бойз Round 2 Round 2
22:00 Мольде Мольде 22:00 Рапід Рапід Round 2 Round 2
22:00 Омонія Омонія 22:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 2 Round 2
22:00 Рома Рома 22:00 ЦСКА ЦСКА Round 2 Round 2
22:00 Реал Реал 22:00 Наполі Наполі Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Бенфіка Бенфіка 22:00 Стандард Стандард Round 2 Round 2
22:00 Гранада Гранада 22:00 ПАОК ПАОК Round 2 Round 2
22:00 ОГК Ніцца ОГК Ніцца 22:00 Хапоель Хапоель Round 2 Round 2
22:00 Арсенал Арсенал 22:00 Дандолк Дандолк Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 22:00 Лех Лех Round 2 Round 2
22:00 АЗ АЗ 22:00 ХНК Ріека ХНК Ріека Round 2 Round 2
22:00 Славія Славія 22:00 Баєр Баєр Round 2 Round 2

Таблиця

Quarter-finals
Kaisar Kyzylorda (Kaz) : Апоел Апоел
Вентспілс Вентспілс : Русенборг Русенборг
Ренова Ренова : Хайдук Хайдук
FC Ararat-Armenia : КС Фола Еш КС Фола Еш
Teuta (Alb) : Гранада Гранада
Астана Астана : Будучност Будучност
Лінкольн Лінкольн : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Куопио ПС : Слован Слован
Ботосані Ботосані : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Гьотеборг Гьотеборг : Копенгаген Копенгаген
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Галатасарай Галатасарай
Буде/Глимт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Локомотив Пловдив : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Тракай Тракай : Слован Слован
Флора Таллінн Флора Таллінн : КР Рейкьявик КР Рейкьявик
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Юргорден Юргорден : Колледж Європа Колледж Європа
КФ Лачі КФ Лачі : Хапоель Хапоель
Крит : Аполлон Аполлон
Sfintul (Mda) : Партизан Партизан
ЦСКА ЦСКА : БАТЕ БАТЕ
Maccabi Haifa (Isr) : Кайрат Кайрат
Hibernians (Mlt) : Відеотон Відеотон
Коннас Квай Номадс : Динамо Динамо
Локомотив Тбілісі : Динамо Москва
Рига : СП Тре Фиори
Inter Escaldes : Дандолк Дандолк
Борац Баня Лука : Рио Аве
Кукесі Кукесі : Вольфсбург Вольфсбург
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Мілан Мілан
Стандард Стандард : Бала Таун Бала Таун
Аріс Аріс 1:2 Колос Колос
Пяст Глівіце : ТСВ Хартберг
Sileks (Mkd) : KF Drita
НС Мура : АГФ Орхус
Колрейн : Мазервелл
Викинг : Абердін Абердін
ДАК Дунайска Стреда : Яблонець Яблонець
НК Осиек : Базель Базель
Лінфілд Лінфілд : Флориана
Servette FC : Реймс Реймс
FK Tsc Backa Topola : Стяуа Стяуа
Будапешт Гонвед : Мальме Мальме
Вікторія Вікторія : Сендерюске Сендерюске
Русенборг Русенборг : Аланияспор
Хапоель Хапоель : Мазервелл
ЦСКА ЦСКА : Б-36 Б-36
Спортінг Спортінг : Абердін Абердін
Віллем II Віллем II : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : ДАК Дунайска Стреда
Копенгаген Копенгаген : Пяст Глівіце
Апоел Апоел : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Мальме Мальме : Локомотіва Локомотіва
Сараєво Сараєво : Будучност Будучност
Ростов Ростов : Maccabi Haifa (Isr)
Базель Базель : Анортосис Фамагуста
НС Мура : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Куопио ПС : Судува Мариямполе
Гранада Гранада : Локомотив Тбілісі
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Партизан Партизан
Шериф Тираспіль Шериф Тираспіль : Дандолк Дандолк
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Клаксвик : Динамо Динамо
Юргорден Юргорден : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Стандард Стандард : Войводіна Войводіна
Мілан Мілан : Буде/Глимт
Легія Легія : KF Drita
FC Ararat-Armenia : НК Цельє НК Цельє
Стяуа Стяуа : Слован Слован
Рига : Селтік Селтік
Аполлон Аполлон : Лех Лех
Відеотон Відеотон : Реймс Реймс
Галатасарай Галатасарай : Хайдук Хайдук
Флориана : Флора Таллінн Флора Таллінн
Бешикташ Бешикташ : Рио Аве
Вольфсбург Вольфсбург 2:0 Десна Десна
Сент Галлен : АЕК Афіни АЕК Афіни
ХНК Ріека ХНК Ріека 2:0 Колос Колос
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вольфсбург Вольфсбург
Стандард Стандард : Відеотон Відеотон
Легія Легія : Карабах Карабах
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : Куопио ПС
Мальме Мальме : Гранада Гранада
Динамо Динамо : Флора Таллінн Флора Таллінн
Рио Аве : Мілан Мілан
Копенгаген Копенгаген : ХНК Ріека ХНК Ріека
FC Ararat-Armenia : Црвена Звезда Црвена Звезда
Спортінг Спортінг : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Хапоель Хапоель : Вікторія Вікторія
Базель Базель : ЦСКА ЦСКА
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Maccabi Haifa (Isr)
Слован Слован : Апоел Апоел
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Лех Лех
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс : Галатасарай Галатасарай
Дандолк Дандолк : Клаксвик
Русенборг Русенборг : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Сараєво Сараєво : Селтік Селтік
Брест : Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Янг Бойз Янг Бойз : KF Tirana (Alb)
Гент Гент - Гоффенгайм Гоффенгайм
Мілан Мілан - Спарта Спарта
Лілль Лілль - Селтік Селтік
Антверпен Антверпен - Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Сивасспор Сивасспор - Маккабі Маккабі
Феєнорд Феєнорд - Вольфсбергер Вольфсбергер
Зоря Зоря - Брага Брага
ЛАСК Линз ЛАСК Линз - Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
АЕК Афіни АЕК Афіни - Лестер Сіті Лестер Сіті
Карабах Карабах - Вільярреал Вільярреал
ЦСКА ЦСКА - Динамо Динамо
Црвена Звезда Црвена Звезда - Слован Слован
АЗ АЗ - ХНК Ріека ХНК Ріека
Славія Славія - Баєр Баєр
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж - Янг Бойз Янг Бойз
Мольде Мольде - Рапід Рапід
Омонія Омонія - ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Рома Рома - ЦСКА ЦСКА
Реал Реал - Наполі Наполі
Бенфіка Бенфіка - Стандард Стандард
Гранада Гранада - ПАОК ПАОК
ОГК Ніцца ОГК Ніцца - Хапоель Хапоель
Арсенал Арсенал - Дандолк Дандолк
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс - Лех Лех

ліга європи

Ліга Європи: останні новини

Таблиця

Quarter-finals
Kaisar Kyzylorda (Kaz) : Апоел Апоел
Вентспілс Вентспілс : Русенборг Русенборг
Ренова Ренова : Хайдук Хайдук
FC Ararat-Armenia : КС Фола Еш КС Фола Еш
Teuta (Alb) : Гранада Гранада
Астана Астана : Будучност Будучност
Лінкольн Лінкольн : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
Куопио ПС : Слован Слован
Ботосані Ботосані : Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово
Гьотеборг Гьотеборг : Копенгаген Копенгаген
Нефтчі Баку Нефтчі Баку : Галатасарай Галатасарай
Буде/Глимт : ВМФД  Жальгіріс ВМФД Жальгіріс
Локомотив Пловдив : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Тракай Тракай : Слован Слован
Флора Таллінн Флора Таллінн : КР Рейкьявик КР Рейкьявик
Олимпия Любляна Олимпия Любляна : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Юргорден Юргорден : Колледж Європа Колледж Європа
КФ Лачі КФ Лачі : Хапоель Хапоель
Крит : Аполлон Аполлон
Sfintul (Mda) : Партизан Партизан
ЦСКА ЦСКА : БАТЕ БАТЕ
Maccabi Haifa (Isr) : Кайрат Кайрат
Hibernians (Mlt) : Відеотон Відеотон
Коннас Квай Номадс : Динамо Динамо
Локомотив Тбілісі : Динамо Москва
Рига : СП Тре Фиори
Inter Escaldes : Дандолк Дандолк
Борац Баня Лука : Рио Аве
Кукесі Кукесі : Вольфсбург Вольфсбург
Шемрок Роверс Шемрок Роверс : Мілан Мілан
Стандард Стандард : Бала Таун Бала Таун
Аріс Аріс 1:2 Колос Колос
Пяст Глівіце : ТСВ Хартберг
Sileks (Mkd) : KF Drita
НС Мура : АГФ Орхус
Колрейн : Мазервелл
Викинг : Абердін Абердін
ДАК Дунайска Стреда : Яблонець Яблонець
НК Осиек : Базель Базель
Лінфілд Лінфілд : Флориана
Servette FC : Реймс Реймс
FK Tsc Backa Topola : Стяуа Стяуа
Будапешт Гонвед : Мальме Мальме
Вікторія Вікторія : Сендерюске Сендерюске
Русенборг Русенборг : Аланияспор
Хапоель Хапоель : Мазервелл
ЦСКА ЦСКА : Б-36 Б-36
Спортінг Спортінг : Абердін Абердін
Віллем II Віллем II : Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс
ЛАСК Линз ЛАСК Линз : ДАК Дунайска Стреда
Копенгаген Копенгаген : Пяст Глівіце
Апоел Апоел : Зриньскі Мостар Зриньскі Мостар
Мальме Мальме : Локомотіва Локомотіва
Сараєво Сараєво : Будучност Будучност
Ростов Ростов : Maccabi Haifa (Isr)
Базель Базель : Анортосис Фамагуста
НС Мура : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Куопио ПС : Судува Мариямполе
Гранада Гранада : Локомотив Тбілісі
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Партизан Партизан
Шериф Тираспіль Шериф Тираспіль : Дандолк Дандолк
Шкендія 79 Тетово Шкендія 79 Тетово : Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Клаксвик : Динамо Динамо
Юргорден Юргорден : ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж
Стандард Стандард : Войводіна Войводіна
Мілан Мілан : Буде/Глимт
Легія Легія : KF Drita
FC Ararat-Armenia : НК Цельє НК Цельє
Стяуа Стяуа : Слован Слован
Рига : Селтік Селтік
Аполлон Аполлон : Лех Лех
Відеотон Відеотон : Реймс Реймс
Галатасарай Галатасарай : Хайдук Хайдук
Флориана : Флора Таллінн Флора Таллінн
Бешикташ Бешикташ : Рио Аве
Вольфсбург Вольфсбург 2:0 Десна Десна
Сент Галлен : АЕК Афіни АЕК Афіни
ХНК Ріека ХНК Ріека 2:0 Колос Колос
АЕК Афіни АЕК Афіни : Вольфсбург Вольфсбург
Стандард Стандард : Відеотон Відеотон
Легія Легія : Карабах Карабах
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж : Куопио ПС
Мальме Мальме : Гранада Гранада
Динамо Динамо : Флора Таллінн Флора Таллінн
Рио Аве : Мілан Мілан
Копенгаген Копенгаген : ХНК Ріека ХНК Ріека
FC Ararat-Armenia : Црвена Звезда Црвена Звезда
Спортінг Спортінг : ЛАСК Линз ЛАСК Линз
Хапоель Хапоель : Вікторія Вікторія
Базель Базель : ЦСКА ЦСКА
Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур : Maccabi Haifa (Isr)
Слован Слован : Апоел Апоел
Роял Шарлеруа Роял Шарлеруа : Лех Лех
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс : Галатасарай Галатасарай
Дандолк Дандолк : Клаксвик
Русенборг Русенборг : ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Сараєво Сараєво : Селтік Селтік
Брест : Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
Янг Бойз Янг Бойз : KF Tirana (Alb)
Гент Гент - Гоффенгайм Гоффенгайм
Мілан Мілан - Спарта Спарта
Лілль Лілль - Селтік Селтік
Антверпен Антверпен - Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур
Сивасспор Сивасспор - Маккабі Маккабі
Феєнорд Феєнорд - Вольфсбергер Вольфсбергер
Зоря Зоря - Брага Брага
ЛАСК Линз ЛАСК Линз - Лудогорець 1945 Лудогорець 1945
АЕК Афіни АЕК Афіни - Лестер Сіті Лестер Сіті
Карабах Карабах - Вільярреал Вільярреал
ЦСКА ЦСКА - Динамо Динамо
Црвена Звезда Црвена Звезда - Слован Слован
АЗ АЗ - ХНК Ріека ХНК Ріека
Славія Славія - Баєр Баєр
ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж - Янг Бойз Янг Бойз
Мольде Мольде - Рапід Рапід
Омонія Омонія - ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен
Рома Рома - ЦСКА ЦСКА
Реал Реал - Наполі Наполі
Бенфіка Бенфіка - Стандард Стандард
Гранада Гранада - ПАОК ПАОК
ОГК Ніцца ОГК Ніцца - Хапоель Хапоель
Арсенал Арсенал - Дандолк Дандолк
Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс - Лех Лех

Розклад

Повний розклад arrow
  • Найближчі дні
  • Онлайн-трансляції
29 жовтня
19:55 Мілан Мілан 19:55 Спарта Спарта Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 Лілль Лілль 19:55 Селтік Селтік Round 2 Round 2
19:55 Антверпен Антверпен 19:55 Тоттенгем Хотспур Тоттенгем Хотспур Round 2 Round 2
19:55 Сивасспор Сивасспор 19:55 Маккабі Маккабі Round 2 Round 2
19:55 Феєнорд Феєнорд 19:55 Вольфсбергер Вольфсбергер Round 2 Round 2
19:55 Зоря Зоря 19:55 Брага Брага Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 ЛАСК Линз ЛАСК Линз 19:55 Лудогорець 1945 Лудогорець 1945 Round 2 Round 2
19:55 АЕК Афіни АЕК Афіни 19:55 Лестер Сіті Лестер Сіті Round 2 Round 2 Онлайн
19:55 Карабах Карабах 19:55 Вільярреал Вільярреал Round 2 Round 2
19:55 ЦСКА ЦСКА 19:55 Динамо Динамо Round 2 Round 2
19:55 Црвена Звезда Црвена Звезда 19:55 Слован Слован Round 2 Round 2
19:55 Гент Гент 19:55 Гоффенгайм Гоффенгайм Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 ЧФР 1907 Клуж ЧФР 1907 Клуж 22:00 Янг Бойз Янг Бойз Round 2 Round 2
22:00 Мольде Мольде 22:00 Рапід Рапід Round 2 Round 2
22:00 Омонія Омонія 22:00 ПСВ Ейндховен ПСВ Ейндховен Round 2 Round 2
22:00 Рома Рома 22:00 ЦСКА ЦСКА Round 2 Round 2
22:00 Реал Реал 22:00 Наполі Наполі Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Бенфіка Бенфіка 22:00 Стандард Стандард Round 2 Round 2
22:00 Гранада Гранада 22:00 ПАОК ПАОК Round 2 Round 2
22:00 ОГК Ніцца ОГК Ніцца 22:00 Хапоель Хапоель Round 2 Round 2
22:00 Арсенал Арсенал 22:00 Дандолк Дандолк Round 2 Round 2 Онлайн
22:00 Глазго Рейнджерс Глазго Рейнджерс 22:00 Лех Лех Round 2 Round 2
22:00 АЗ АЗ 22:00 ХНК Ріека ХНК Ріека Round 2 Round 2
22:00 Славія Славія 22:00 Баєр Баєр Round 2 Round 2
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь