Головний тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі Великого футболу проаналізував гру команди в матчі 1 туру проти Нідерландів на Євро-2020. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Нідерланди - Україна.

- Я задоволений дуже грою, як команда після 2:0 проявила характер. Попри те, що програли цей матч, його можна записати в плюс.

Коли граєш на такому рівні, особливо з атакувальною командою, яка шукає моменти, атакує. Матч вийшов цікавим, дуже багато атак, була напруга. Мені сподобалася реакція хлопців на цю напругу. Думаю, що сьогодні команда підвищила свій рівень.

На такому рівні ти завжди граєш з такими командами повинен знати, що ти  можеш щось їм дати. У першому таймі було багато цікавих продовжень. Ми невдало ними скористалися. У другому таймі було краще.

Я думаю, що на такому рівні всі припускаються помилок. На них потрібно вчитися. Нікому не повинно бути соромно і прикро за ту реакцію і за той футбол, який показала команда.

У таких матчах нам потрібні швидкі футболісти. Заміна Зубкова була необхідною. Марлос вийшов, відмінно відпрацював. Його заміна була запланована, щоб випустити мобільного гравця всередину. Десь ми вирівняли центр поля, створивши кілька моментів і реалізували їх.

У нас є дві гри. Я сказав хлопцям, що групові гри не складаються з одного матчу. Треба чіплятися за шанси, у нас є п'ять днів до гри з Північною Македонією.