Польща - Словаччина

Польща - Словаччина Фото:: Getty Images

Польща і Словаччина зустрічалися в матчі 1 туру Євро-2020 групи Е. Матч в Санкт-Петербурзі завершився з рахунком 1: 2. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Польща - Словаччина.

Нулі на табло трималися до 19 хвилини, перш ніж м'яч після удару Мака НЕ ​​зрикошетив об Щесни, опинившись в сітці. На старті другого тайму поляки стараннями Лінетт.

На 62 хвилині необов'язкову другу жовту заробив Крихов'як, залишивши кадру в меншості. Сім хвилин після видалення знадобилося словакам, щоб вийти вперед завдяки вдалому підключенню Шкриняра на стандарт. У час, що залишився команда Пауло Соуза не змогла зачепитися за очки.

У наступному турі Польща 19 червня зіграє з Іспанією. Словаки проведуть матч зі Швецією днем ​​раніше.

Польща - Словаччина 1:2
Голи: Лінетті, 46 - Щесни, 19 (автогол), Шкриняр, 69

Польща: Щесни,, Беднарек, Берешіньскі, Глик, Рибус (Пухачов, 74), Кліх (Модер, 85), Крихов'як, Зелінський (Швідерскі, 85), Лінетт (Франківськи, 74), Юзвяк, Левандовскі.

Словаччина: Дубравка, Шкриняр, Губочан, Пекарік (Косцелнік, 79), хиткий, Мак (Суслов, 87), Гараслін (Дюриш, 87), Гамшик, Громада (Грошовскі, 79), Дуда, Куцка.

Попереджені: Крихов'як - Губочан

Вилучений: Криховьяк (друга жовта)