Збірна України

Збірна України Фото:: Getty Images

У другому турі групового етапу Євро-2020 Україна здобула непросту перемогу над командою Північної Македонії з рахунком 2:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Україна - Північна Македонія.

У першому таймі українці катком пройшлися по супернику і зуміли забити два м'ячі. Точними ударами відзначилися Ярмоленко і Яремчук. До слова, Роман забив після асиста Ярмоленка, якого глядачі на нашому сайті визнали Левому матчу.

Македонці активізувалися у другій половині зустрічі й зуміли скоротити відставання на 57-ій хвилині. Суддя матчу поставив пенальті за фол Караваєва на Пандеві. Бущан потягнув удар Алеоскі, але нічого не зміг вдіяти з добиванням.

Під завісу поєдинку Малиновський отримав шанс закрити гру з пенальті після гри рукою суперника у власному штрафному майданчику, але Руслан не зміг переграти Димитрієвскі з «точки». Проте результат досягнутий - 2:1 - перемога збірної України.

Команда Шевченка виходить на друге місце і уважно стежить за результатом матчі між Нідерландами та Австрією. Саме з австрійцями ми зустрінемося в 3 турі. Поєдинок відбудеться 21 червня.

Стежити за матчем Нідерланди - Австрія можна в нашій онлайн-трансляції. Старт матчу о 22:00.