Росія - Данія

Росія - Данія Фото:: Twitter

Ведучий програми Великий футбол Олександр Денисов разом з експертами розібрали матч 3 туру Євро-2020 між Росією і Данією. До слова, гостем вчорашньої програми став ексгравець збірної України Євген Селезньов.

Олександр Денисов: «Так і хочеться сказати:«Дякуємо Черчесову за наш гарний настрій». Я вважаю, взагалі Данія «вистраждала» цю групу, з чого для них почався цей Євро, зрозуміло цей дограний матч з фінами, цей класний перший тайм з Бельгією, другий тайм «недотиснули», але там без питань і сьогодні. Бельгія найбільш критикована команда останні 30 з гаком років. Другий тайм йшов за сценарієм данців. У футболі немає справедливості. Крістенсен забив м'яч і за себе і за Еріксена. Росія так слабо з осені грає за Черчесова, вони вже з ним не зрозуміло куди їхали. Це провальний матч Росії».

Віктор Леоненко: «Мені без різниці виграв ти чи, програв, потрібно дивитися на якість гри, тому і  вболіваєш потім за данців і не тому, що там з Еріксеном сталося. Данці «ганяли» бельгійців, поки не вийшов «втомлений» де Брюйне після фіналу ЛЧ, тому данці й заслужено і виграли у Росії і не тому, що збірна Росії слабша».

Євген Левченко: «Бельгійців часто критикують, що вони дійсно безвольно програють. Данці все біжать, вони в третій грі «несуться», всі «на боротьбі», всі знають куди бігти - це велика відмінність від багатьох. Данці не зупинилися на 1:3, вони побігли далі, продовжували комбінувати, «мчали» вперед. Слабша збірна Росії».

Євген Селезньов: «Данія заслужила цю перемогу. Слабша Росія, так краще не їхати на Євро».