Хорватія - Іспанія

Хорватія - Іспанія Фото:: Getty Images

Іспанія в драматичному матчі на стадіоні Паркен в Копенгагені вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020 у збірної Хорватії. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Хорватія - Іспанія.

Поєдинок завершився з рахунком 5: 3 на користь команди Луїса Енріке. До 85 хвилини іспанці вели з перевагою в два м'ячі, але голи Оршіча і Пашаліча подарували вболівальникам ще 30 хвилин додаткового часу, в якому фортуна посміхнулася Іспанії.

Іспанія у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари Франція - Швейцарія.

Хорватія - Іспанія 3:5

Голи: Унаї Сімон, 20 (автогол), Оршич, 85 Пашаліч, 90+6  - Сарабія, 38, Аспілікуета, 57, Ферран Торрес, 76, Мората, 100, Оярсабаль, 103

Хорватія: Ліваковіч, Чалет-Цар, Гвардіола, Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Ковачич (Будимир, 79), Модріч (Іванушец, 114), Влашич (Пашаліч, 79), Брозовіч, Ребич (Оршіч, 67), Петкович (Крамаріч, 46).

Іспанія: Унай Сімон, Гайя (Альба, 78), Аспілікуета, Лапорт, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 72), Сарабія (Ольмо, 72), Коке (Фабіан Руїс, 78), Педрі, Бускетс (Родрі, 102), Ферран Торрес (Ойарсабаль, 88), Мората.

Попереджений: Брозовіч, Чалета-Цар