У матчі першого туру Першої ліги Альянс зустрічався з відродженим Металістом. Поєдинок пройшов у Сумах на стадіоні Ювілейний і завершився перемогою харківської команди з рахунком 2:0.

На 39-й хвилині Альянс залишився в меншості - за грубу гру був видалений Неплях. На 48-й хвилині господарі і зовсім могли вийти вперед - в ворота харків'ян був призначений пенальті, але Агапов не реалізував удар з позначки.

На 79-й хвилині другу жовту картку отримав Пісний, залишивши Альянс удев'ятьох, а Металіст заробив пенальті. Пенальті впевнено реалізував колишній гравець Ліона Балулі.

У компенсований час Балулі відзначився дублем, забивши шикарний гол дальнім ударом.

Таким чином, Металіст здобув непросту дебютну перемогу в Першій лізі.