Генк - Шахтар

Генк - Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Донецький Шахтар зумів добути вольову перемогу над бельгійським Генком в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу донеччан з рахунком 2: 1.

Поєдинок пройшов досить нервово для віцечемпіона України. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів. Традиційний для себе гол головою забив двометровий форвард бельгійців Онуачу. 1:0.

Після перерви команда Де Дзербі, який, до слова, проводив дебютний поєдинок у єврокубках, заграла агресивніше в атаці й зуміла домогтися позитивного результату. Спочатку рахунок зрівняв Тете, відзначившись з пенальті, який заробив Педріньо. 1:1.

А під завісу поєдинку своє слово сказали гравці, які вийшли на заміну. Марлос віддав фірмову передачу на Ісмаїлі, той перевів на Патріка, який ударом в дотик встановив остаточний рахунок зустрічі - 1:2.

Поєдинок у відповідь відбудеться 10 серпня на НСК Олімпійський.

Генк - Шахтар 1:2

Голи: Онуачу, 37 - Тете, 63 (пен.), Алан Патрік, 81.

Генк: Вандервоордт - Муньос, Садик, лукум, Артеага - Ндайішіміе (Торстведт, 67), Хейн, Грошовскі (Ейтінг, 83) - Бонгонда - Онуачу (Дессерс, 82), Іто.

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Віта, Матвієнко (Ісмаїлі, 64) - Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 72) - Тете (Марлос, 64), Педріньо, Соломон (Алан Патрік, 46) - Траоре (Дентіньо, 86).

Попередження: Торстведт - Педріньо, Марлон, Майкон.