Маріуполь - Чорноморець

Чорноморець після трьох поразок на старті вийшов переможцем з перестрілки з Маріуполем в 4 турі УПЛ. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь Чорноморця.

У першому таймі команди обмінялися голами Кулакова та Михайленка. Оідразу після виходу з роздягальні шедевр у виконанні Авагімяна вивів одеситів вперед, за дев'ять хвилин гості отримали право на пенальті, яке реалізував Путря. Під кінець матчу Мишнєв з пенальті відродив  інтригу, встановивши остаточний рахунок.

Маріуполь - Чорноморець 2:3

Голи: Кулаков, 13, Мишньов, 81 (з пенальті) - Михайленко, 16, Авагімян, 46, Путря, 55 (з пенальті)

Маріуполь: Кудрик, Мампассі, Стасюк, Чоботенко, Очеретько (Шостак, 7), Мишньов, Хромей (Петерман, 46), Клименко (Микицей, 46), Кащук (В'юнник, 62), Микитишин (Топалов, 46), Кулаков.

Чорноморець: Кучерук, Путря, Дубко, Кузик, Білошевскій (Вачіберадзе, 46), Михайленко (Кравченко, 73), Авагімян (Брагарe, 73), Мохаммед, Цітаішвілі, Ісаєнко (Тлумак, 88), Бугай (Ванат, 66).

Попереджені: Шостак, Мампассі, В'юнник - Путря, Цітаішвілі.