Львів - Інгулець

Інгулець святкував вольову перемогу над Львовом в заключному матчі 5 туру УПЛ з рахунком 2:1.

Пропустивши першими від Грися на 14 хвилині гості після перерви змогли двічі розписатися у воротах Львова зусиллями Козака та Сітала.

Перемога дозволила Інгульцю не тільки зрівнятися з Львовом за очками, але і вибратися із зони вильоту.

Львів - Інгулець 1:2

Голи: Грисьо, 14 - Козак 53, Сітало, 54

Львів: Ільющенков, Крушинський, Махмутович, Зозуля, Якимець, Грисьо (Нич, 72), Довгий (Брикнер, 71), Політило (Чірьяк, 83), Альваро (Рожеріо Шина, 71), Ренан Абнер, Ньярко (Семенів, 86) .

Інгулець: Шуст, Опанасенко, Бен-Салем, Ковальов, Полегенько, Шарай (Асмелаш, 89), Козак (Коваленко, 65), Бартуловіч (Коробенко, 65), Запорожець, Шишка (Поспєлов, 89), Сітало (Стефен, 79) .

Попереджений: Довгий.