Євген Красніков

Євген Красніков Фото:: Footballua.tv

Віцепрезидент харківського Металіста Євген Красніков в ексклюзивному інтерв'ю Футбол NEWS прокоментував заяву столичної Оболоні до президентів УАФ і ПФЛ. Нагадаємо, в заяві «пивовари» звинуватили головного арбітра зустрічі Геннадія Серпутька в упередженому ставленні під час матчу з Металістом (0:3). На їхню думку, рефері несправедливо призначив пенальті вже на першій хвилині гри, а також видалив їх футболіста на екваторі першого тайму.

«Ми звернулися в УАФ і ПФЛ. Нехай вони займаються цим. Ім'я Металіста і склад - хороший подразник для будь-якої команди. Всі хочуть чинити опір, в тому числі й керівники клубів.

Висловлювання Альянсу та Оболоні написані, як під копірку. Для мене це взагалі не зрозуміло, нонсенс. Нехай навчаться гідно програвати.

Якщо хтось не може справити з Металістом і намагається боротися з нами через Інтернет, повірте, ми відповімо, не посоромиться і не побоїмося нікого», - заявив Красніков.