Колос - Маріуполь

Колос - Маріуполь Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Колос без Руслана Костишина, який після поразки Динамо (0:7) в минулому турі покинув пост головного тренера, приймав на своєму полі Маріуполь в рамках 7 туру чемпіонату України. Нагадаємо, сьогодні Минай і Чорноморець розписали бойову нічию - 2:2.

Азовці впевнено розпочали зустріч, забивши два м'ячі в першому таймі. Точними ударами відзначилися Топалов і Кулаков.

Колос повернув інтригу на 72-ій хвилині після голу Лисенка, проте в компенсований час Топалов поставив крапку в поєдинку - 1:3.

Третя поразка поспіль в чемпіонаті опустила Колос на 14-е місце, Маріуполь, своєю чергою, здобув першу перемогу в сезоні й залишив останнє місце.