Баварія - Динамо

Баварія - Динамо Фото:: Твіттер Баварії

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо зустрічалося з мюнхенською Баварією. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Баварія - Динамо.

Господарі відкрили рахунок уже на 12-й хвилині матчу. Роберт Левандовскі впевнено реалізував пенальті, призначений за гру рукою Сидорчука у штрафному майданчику. 1:0.

Вже за 15 хвилин мюнхенці зуміли подвоїти перевагу. Левандовскі вийшов віч-на-віч із воротарем після передачі Мюллера і переграв Георгія Бущана. 2:0.

Третій м'яч у ворота Динамо було відправлено у середині другого тайму. Гнабрі отримав пас від Сане, втік від Шабанова і вколотив м'яч під поперечину. 3:0.

А вже за 6 хвилин курйозний гол забив Лерой Сане. Німець, схоже, виконував подачу з флангу, але м'яч зрізався у нього з ноги й залетів у ближній кут. 4:0.

А завершив розгром «Динамо» Чупо-Мотінг. Камерунець точним ударом головою замкнув подачу Павара. 5:0.

У наступному турі Динамо зіграє проти Барселони, а Баварія зустрінеться з Бенфікою. Зазначимо, що у паралельному матчі Бенфіка розгромила Барселону з рахунком 3:0.