Італія

Італія Фото:: Офіційний твіттер збірної Італії

На стадіоні Альянц в Турині відбувся матч за третє місце Ліги націй між збірними Італії та Бельгії. Нагадаємо, сьогодні о 21:45 стартує фінал Ліги націй Іспанія - Франція.

Перший тайм закінчився без голів, але вже на старті другої половини гри Барелла вивів італійців вперед. 1:0.

Зміцнити перевагу гравцям «Скуадри Адзурри» вдалося на 65-ій хвилині. Берарді реалізував пенальті, який призначили за фол Кастаня на К'єзі. 2:0.

Бельгійці зуміли відквитати один м'яч в ендшпілі поєдинку. Відзначився де Кетеларе. Однак на більше підопічних Мартінеса не вистачило. 2:1.

Італія - ​​Бельгія 2:1

Голи: Барелла, 47, Берарді, 65 (з пенальті) - Де Кетеларе, 86

Італія: Доннарумма - Ді Лоренцо, Ачербі, Бастони, Емерсон - Барелла (Крістанте, 70), Локателлі, Пеллегріні (Жоржина, 70) - Берарді (Лоренцо Інсіньє, 90 + 1), Распадорі (Кін, 65), К'єза (Федеріко Бернардескі, 90 +2)

Бельгія: Куртуа - Алдервейрельд, Денайер, Вертонген - Кастань, Вітсель, Тілеманс (Де Брюйне, 59), Салемакерс (Де Кетеларе, 59) - Ванакен, Батшуайі, Карраско (Троссард, 87)

Попередження: Ді Лоренцо - Вертонген.