Теему Пуккі

Теему Пуккі Фото:: Instagram Теему Пуккі

Вчора відбувся матч головного конкурента збірної України за вихід на ЧС-2022. Фінляндія в гостях грала з Казахстаном.

Про це йдеться в сюжеті Футбол NEWS.

Скандинави забили гол в кінці першого тайму. На 45 хвилині відразу два захисники не встежили за Теему Пуккі. Нападник фінів пробив повз голкіпера і відкрив рахунок. 0:1.

У компенсований час Пуккі відзначився вдруге, але цей гол не зарахували. Після консультації з VAR турецький арбітр не зарахував взяття воріт через офсайд.

Дубль від Теему Пуккі нікуди не подівся. Не встиг розпочатися другий тайм, як він знову переграв голкіпера. Сталося це після того, як голкіпер відбив м'яч перед собою після удару Ніссіля. 0:2.

Таким чином фіни здобувають важливу перемогу в боротьбі за друге місце.

Поточний стан справ в групі України:

Нагадаємо, що збірній України залишається зіграти один матч у кваліфікації на ЧС-2022. Відбудеться він 16 листопада на виїзді проти Боснії та Герцеговини. Що б вийти в плей-офф українцям потрібно посісти підсумкове 2 місце в цій групі.

Дивіться огляд матчу Казахстан - Фінляндія (0:2):