Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Footballua.tv

Головний тренер Динамо Мірча Луческу ексклюзивно для УПЛ ONLINE прокоментував перемогу над Львовом (4:1).

- Пропущений гол змусив Динамо розлютитися?
- Ми домінували, попри складне поле для контролю м'яча. Поле сильно полили, було слизько. Складно тримати рівновагу і контролювати м'яч.

Ми домінували й не дали суперникові робити передачі нам за спину. До пропущеного гола у нас були моменти для взяття воріт. У того ж Супряги був стовідсотковий момент, але його розслабленість і поверхневе стану завадили забити. Якби він забив на третій хвилині, то пішла б зовсім інша гра. Ми б змусили суперника виходити в атаку. Було складно розкривати таку оборону.

Після пропущеного гола нам пощастило, що ми відразу забили. Я чекав, що ця команда закриється після пропущеного гола, а вони, навпаки, вийшли й розкрилися. Ми швиденько реалізували перевагу у два голи.

У другому таймі була одна спрямованість гри, могли забити ще більше. Різниця між нашими гравцями й суперником була видна. Я задоволений своїми гравцями, вони показали характер, не опустили руки після пропущеного гола, а повернулися в гру, забили м'ячі і контролювали хід матчу.

- Заміна Супряги - що це?
- Це можливість йому подумати про те, що було на полі, про те, що він зробив. Він не забив гол, який повинен був. Потім він сфолив на нашій половині поля, звідки вийшов пенальті. Він повинен був бути більш уважним і сконцентрованим в цих двох епізодах.

Всі добре знають його якості. У нього дуже хороші фізичні якості, хороша техніка - у нього все є для нападника. Але він повинен розуміти, що професійний футбол - це великий характер, увагу і концентрація. Він повинен зробити висновки. Це життєвий урок професійного футболіста.