Чорноморець - Верес

Чорноморець - Верес Фото:: Сайт Вересу

Сьогодні в заключному матчі 11 туру чемпіонату України Чорноморець вдома поступився Вересу з рахунком 0:1.

У перші хвилини матчу команди відразу почали пристрілюватись по воротах суперника. Але якщо гравці Чорноморця не змогли нічого здобути зі своїх напівмоментів, то Верес вже на 18 хвилині реалізував свій шанс. У контратаці Євген Пасіч скористався шикарною передачею свого брата Геннадія в штрафний майданчик одеситів і в дотик вразив ціль.

Події розвивалися стрімко, і вже на 20 хвилині у складі Вереса сталося видалення. Кучеров в боротьбі за м'яч зіграв грубо прямою ногою проти Кадірі і отримав пряму червону картку.

Далі на полі була одна команда. Чорноморець за кількістю моментів мав виходити вперед в матчі ще до перерви, але Когут в цей вечір став супергероєм Вереса.

У другому таймі голкіпер просто врятував Верес. Він відбив пенальті на 65 хвилині, який привіз Полюлях, необережно зігравши в своїй штрафній проти Авагімяна.

Решту часу матчу сценарій залишався незмінним: Чорноморець бив - Когут тягнув.

В результаті ні заміни Юрія Мороза, ні останній навал на ворота гостей не допоміг одеситам врятувати хоча б нічию в цьому матчі.

0:1 - Верес вивозить три очки і залишається на 9 місці у чемпіонаті. Чорноморець залишається на 15 місці.