Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

Головний тренер Київського Динамо Мірча Луческу на післяматчевій прес-конференції дав свою оцінку поразці киян Барселоні з рахунком 0:1 у Лізі чемпіонів. Про це йдеться на офіційному сайті Динамо Київ.

- Заслужена перемога Барселони. Вони нас обіграли за рахунок досвіду і агресивних дій при пресингу. Ми ж допускали помилки на своїй половині, які приводили до моментів біля наших воріт. Ми не змогли подолати бар'єр остраху, тому так і зіграли.

У другому таймі ми краще почали виходити з оборони, почали діяти більш спокійно, більш розумно, вміло йшли від пресингу суперника. Але, на жаль, у нас не вистачило більшої сміливості, щоб розвивати і завершувати атаки.

Ми добре зіграли без м'яча, добре оборонялися і підстраховували один одного, не давали технічним гравцям діяти індивідуально та обігравати нас. Але вихід з оборони і робота з м'ячем мене не задовольнила. Заслужена перемога Барселони. Сподіваюся, що другий тайм нам додав упевненості, що ми можемо грати краще з «Барселоною» і домагатися результату, — сказав Луческу.

Турнірне становище у групі Динамо:

Дивіться як Динамо в своєму останньому матчі чемпіонату України обіграло Львів 4:1: