Металіст 1925 - Інгулець

Металіст 1925 - Інгулець Фото:: Футбол 24

Сьогодні, програму 12 туру чемпіонату України продовжили Металіст 1925 і Інгулець, в якому перемогу святкували Харків'яни з рахунком 4:0.

Фаворитом матчу був безумовно Металіст 1925 який після своїх останніх успіхів займав 9 місце в турнірній таблиці.

Харків'яни змогли показати свою перевагу над аутсайдером Інгульцем в кінці першого тайму. На 44 хвилині забив Батюшин. 1: 0.

У другому таймі Металіст 1925 продовжив розвивати успіх. Результат гри вирішили два голи, які були забиті відразу один за іншим. На 64 хвилині забив Западня, а на 64 - Марлісон. Так рахунок став 3:0.

Тренер Інгульця намагався впливати на гру замінами, але безрезультатно.

Крапку в матчі поставив Крисків, який зробив рахунок 4:0.

Металіст 1925 доводить свою переможну серію в чемпіонаті України до 4 перемог поспіль.