Шахтар

Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Сьогодні, в рамках 12 туру чемпіонату України зустрічалися Ворскла і Шахтар.

Після перемоги Шахтаря над Зорею, їх головним переслідувачем у боротьбі за зону Ліги чемпіонів стала Ворскла. Для підопічних Юрія Максимова домашній матч з «гірниками» був хорошим шансом нав'язати серйозну боротьбу за перші місця грандам.

Гра спочатку була рівною, і Ворскла нічим істотно не поступалася Шахтарю. Полтавчани відчували себе впевнено та здорово протистояли лідеру.

Весь сценарій гри змінило видалення Тілля, який в інтервалі 10 хвилин отримав дві жовті картки, і був видалений на 29 хвилині матчу.

Для Ворскли це був серйозний удар, але команда Максимова, на подив, не розсипалася. До перерви господарі не дозволили забити Шахтареві.

Де Дзербі не хотів втратити очки в цьому матчі, тому після перерви відразу зробив потрійну заміну. Ці заміни й спрацювали.

На 65 хвилині рахунок відкрив Тете. 0:1.

На 79 хвилині результат закріпив Соломон. 0:2.

Ворскла до останнього намагалася йти вперед, але поміняти результат поєдинку їй не вдалося.

Шахтар перемагає 2:0 і відчіплює чергового конкурента з боротьби за зону Ліги чемпіонів.