Барселона - Реал

Барселона - Реал Фото:: Getty Images

У неділю, 24 жовтня, телеканал Футбол проведе текстовий онлайн з яскравими фото і коментарями важливих епізодів матчу 10 туру чемпіонату Іспанії Барселона - Реал. Зустріч відбудеться на легендарному барселонському стадіоні Камп Ноу. Старт трансляції - о 17:15.

90+8’

Кінець матчу

Матч завершено! Реал перемагає Барселону 2:1!

90+7’

Барселоні вже не вистачить часу відігратися.

90+7’

Гол

ГОООЛ! Агуеро один гол відквитав!

90+4’

Заміна

Карвахаль раніше вийшов замість Вальверде, який отримав пошкодження.

90+4’

Гол

ГОООООЛ! Васкес забиває гол і ставить крапку в матчі!

90’

Арбітр додає цілих сім хвилин до основного часу матчу.

90’

Лунін не вийде на поле. Воротар Реала зможе грати.

90’

Куртуа оступився на рівному місці і невідомо, чи зможе продовжити гру.

87’

Заміна

Асенсіо змінює Вінісіуса.

85’

Заміна

Люк де Йонг змінює Гаві.

83’

Барселона безуспішно намагається виправити ситуацію.

82’

Жовта картка

Менді отримує гірчичник за затримку часу.

82’

Заміна

Роберто змінює Де Йонга.

79’

Реал поки тримає гру під контролем. Каталонці виглядають беззубо.

77’

Барселона володіє м'ячем, але без гостроти.

74’

Заміна

Агуеро виходить замість Фаті.

71’

Заміна

Заміна у складі Реала. Замість Родріго виходить Вальверде.

70’

Володіння м'ячем по черзі переходить від однієї до іншої команди.

66’

Депай виконував навіс зі штрафного у ворота Реала - Куртуа на виході вибив кулаком м'яч в поле.

63’

Бензема небезпечно пробиває по воротах! Воротар Барселони відбиває м'яч!

58’

Піке отримав жовту картку за розмови з арбітром.

57’

Фаті спробував взяти гру на себе біля воріт Реала, але захисники на чеку.

56’

Менді б'є з дальньої дистанції, але не небезпечно.

53’

Каталонці продовжують шукати підходи до воріт мадридців.

49’

Удар від Фаті по воротах Реала - Куртуа на місці!

49’

Барселона відразу активно розпочинає другий тайм.

46’

Заміна

Коутиньо виходить замість Мінгеси відразу після перерви.

45’

Початок другого тайму

Другий тайм стартував!

45+3’

Перерва

Перерва!

45+1’

Фаті! Небезпечний момент мала Барселона під завісу першого тайму, але забити не вдалося!

44’

Барселона усіма силами переходить на половину поля Реала.

42’

Барселона кидає всі сили, щоб відігратися в цій грі. Поки нічого не виходить.

38’

Чергова подача кутового від Барселони на Піке - безрезультатно.

36’

Небезпечно! Після подачі кутового на ворота Реала класно пробивав Піке!

32’

Гол

ГОООООЛ! Давид Алаба забиває перший гол у матчі!

29’

Мадридський Реал нарешті освоївся і починає проводити свої позиційні атаки.

25’

Дест не реалізовує небезпечний момент, який для нього створив Депай! М'яч йде дуже високо над воротами.

24’

Карло Анчелотті обурюється від рішення арбітра не ставити пенальті. Дуже неоднозначне рішення судді!

24’

Вінісіус обіграв Мінгесу в штрафному майданчику Барселони і впав в боротьбі із захисником! Арбітр знову не наважується ставити пенальті.

21’

Барселона продовжує грати першим номером і довго тримати м'яч. Поки без гостроти.

16’

Реал подавав кутовий - Барселона відбилася.

14’

Вінісус увійшов до штрафного майданчика Барселони, але його передачу перервали захисники та винесли м᾽яч на кутовий.

12’

Васкес сфолив проти Депая, який намагався просунутися з м'ячем до воріт Реала.

10’

Поки що на полі триває розвідка. Команди придивляються одна до одної.

7’

Барселона грає поки першим номером. Реал намагається побудувати контргру.

4’

Фаті увірвався в штрафний майданчик Реала і впав в ній в боротьбі із захисником. Арбітр дає грати далі.

3’

Початок матчу

Барселона відразу включає пресинг і змушує гравців Реала відходити назад.

1’

Поєдинок стартував!

У турнірній таблиці обидві команди поки що займають не ті місця, на які звикли розраховувати. Реал набрав 17 очок у восьми матчах і на цей момент розташовується на 3 місці. В активі Барселони 15 балів і восьмий рядок у таблиці.

Цікаво, що обидві команди провели свої останні матчі перед Ель-Класико проти українських клубів. Реал в рамках 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів розгромив Шахтар з рахунком 5:0, а Барселона мінімально обіграла київське Динамо 1:0.

Шахтар - Реал

Шахтар - Реал Фото: Офіційний сайт Реала

Барселона - Динамо

Остання очна зустріч між «вершковими» і каталонцями відбулася в рамках минулого сезону Ла Ліги. Тоді мадридський клуб обіграв свого опонента з рахунком 2:1.