Рух

Рух Фото:: Сайт УПЛ

Сьогодні у Львові проходив матч 12 туру чемпіонату України між командами нижньої частини турнірної таблиці - Рухом і Минаєм.

Для обох команд перемога в цій грі могла налагодити справи на тлі останніх невдач. Водночас поразка могла стати шансом для конкурентів із зони вильоту, які завжди готові обійти опонентів.

Гра була рівною і не насиченою за кількістю гольових моментів, але ось їх реалізація була на висоті. Тому матч і видався результативним.

Вже на 12 хвилині рахунок відкрив гравець Миная Ахмедзадзе.0:1.

Попри бадьорий старт голів в першому таймі більше не було.

Руху вдалося відігратися лише на початку другої половини гри силами Альваренгі, який забив на 48 хвилині гри. 1:1.

На 67 хвилині Минай знову вийшов вперед. Гол забив Білоног. 1:2.

Рух не мав права програти цей матч. Команда зі Львова кинулася відіграватися і на 72 хвилині зрівняла рахунок. Забив Климчук. 2:2.

У підсумку нічия, і команди в результативному матчі ділять очки порівну.