Динамо - Дніпро-1

Динамо - Дніпро-1 Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Сьогодні відбувся один з центральних матчів 12 туру чемпіонату України, в якому київське Динамо вдома приймало Дніпро-1.

Дніпро-1 перед матчем вважався одним з претендентів на те, щоб зруйнувати гегемонію Динамо і Шахтаря в зоні Ліги чемпіонів.

Сама гра показала велику перевагу Динамо над Дніпром-1. Кияни по ходу всього матчу виглядали набагато краще за своїх опонентів. Це не виражалося у великій кількості небезпечних моментів, але господарі явно грали із запасом.

У першому таймі динамівцям не вдалося розпечатати ворота гостей, але вже на початку другого голом відзначився Циганков на 50 хвилині. 1:0.

Добив противника Гармаш, реалізувавши свій гольовий момент на 70 хвилині гри. 2:0.

Дніпро-1 абсолютно нічого не зміг протиставити господарям в атаці.

У підсумку - 2: 0, Динамо на класі розбирається з конкурентом.