Динамо - Баварія

Динамо - Баварія Фото:: Твіттер Баварії

У п'ятому турі Ліги чемпіонів київське Динамо у Києві приймало мюнхенську Баварію, яка гарантувала собі вихід у плей-оф та приїхала напіврезервним складом. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Динамо – Баварія.

Німці відкрили рахунок уже на 14-й хвилині. Чудо-гол вдався Роберту Левандовські. До слова, поляк оформив дев'ятий м'яч у нинішній ЛЧ.

Українці підсіли та дозволили супернику провести другий м'яч, автором якого під завісу першого тайму став Кінгслі Коман. Блискуча атака мюнхенців закінчилася точним ударом француза під перекладину.

Українці активізувалися у другому таймі та зуміли провести перший м'яч у цій Лізі чемпіонів. Своє ім'я на табло вписав Денис Гармаш.

Кияни блискуче провели кінцівку поєдинку, але не зуміли зачепитися за нічию – 1:2. Таким чином, якщо сьогодні Бенфіка візьме очки проти Барселони, але євровесна для Динамо офіційно закінчиться.

Зазначимо, що нещодавно журналіст телеканалів Футбол 1/2/3 Ігор Бурбас взяв інтерв'ю Дениса Гармаша для проєкту BurBuzz. Якщо ви ще не дивилися, то швидше залітайте на Youtube-канал BurBuzz і не забудьте підписатися.