Інтер - Шахтар

Інтер - Шахтар Фото:: Офційний сайт УЄФА

Сьогодні у 5 турі групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар грав у гостях проти міланського Інтера. Шахтарю у цій грі була потрібна виключно перемога, щоб продовжувати боротьбу за вихід у єврокубкову весну. Наш сайт проводив онлайн-трансляцію матчу Інтер - Шахтар.

У першому таймі голів уболівальники не побачили. Гра проходила у невисокому темпі з періодичними спалахами від обох команд. Інтер все ж таки мав більшу перевагу і частіше створював загрозу воротам Трубіна. На 26 хвилині гри господарі могли навіть вийти вперед, але гол Перишича не зарахували через офсайд.

У другій половині гри картина була незмінною. Шахтар намагався контролювати м'яч, але без будь-якої гостроти. Інтер впевнено контролював перебіг поєдинку і поступово нагнітав ситуацію біля воріт суперника.

На 59 хвилині гри м'яч вдруге побував у сітці Шахтаря, але цього разу гол не зарахували через фол в атаці гравця Інтера. Після порушення правил забив Джеко.

Минуло зовсім небагато часу, і вже на 62 хвилині чистий гол забив той самий Джеко і вивів Інтер вперед. 1:0.

Не встиг Шахтар схаменутися як відразу отримав другий м'яч у свої ворота. Невтомний боснієць на 67-й хвилині гри оформив дубль. 2:0.

Два голи за короткий проміжок часу вибили Шахтар із колії. Де Дзербі намагався впливати на гру замінами, але окрім небезпечного моменту від Додо, коли він після гарної атаки пробив у штангу із вигідної позиції, донецька команда нічого не змогла створити. Інтер на досвіді довів гру до переможного завершення та викинув Шахтар за борт єврокубків.

Інтер - Шахтар 2:0 - український клуб без шансів поступився у вирішальному матчі Ліги чемпіонів.