Матч закінчено! Інтер став володарем Суперкубку Італії перемігши Ювентус 2:1!

Жовта картка

Санчес отримав жовту за неспортивну поведінку на емоціях

120+1’

Гол

ГОООЛ! Санчес! Гравець підібрав м'яч після метушні у штрафному майданчику та переправив м'яч у сітку!

118’

Відаль склопотав жовту картку

115’

Інтер знову взяв м'яча під контроль. Команда хоче довести матч до перемоги

111’

Інтер подавав кутовий Ювентус успішно відбився

109’

Ругані у складі Юве отримує «гірчичник»

106’

Хоакін з Інтера отримав жовту картку

106’

Другий додатковий тайм розпочався!

105+2’

Перший додатковий тайм завершено!

105+1’

Перін тягне удар Хоакіна і залишає Ювентус у грі після удару в лівий нижній кут воріт зі штрафної площі!

105’

Дібала отримав жовту картку

102’

Гра йде атака на атаку. Відаль вже прострілював у штрафний майданчик Ювентуса. Перін здорово зіграв на виході та забрав м'яч

101’

Заміна

Дімарко поміняв Перішича у Інтера

96’

Хороший момент у Інтера! Санчес замикав головою подачу з кутового, але м'яч пройшов повз штангу

92’

Санчес виконував простріл у штрафний Ювентуса, але м'яч не знайшов адресата

90’

Заміна

Бентанкур змінив Локателлі у Ювентуса на полі

90’

Початок додаткового часу

Перший додатковий тайм розпочався!

Ще пару фото з другого тайму:

90+5’

Кінець другого тайму

Другий тайм закінчено! На нас чекають два додаткові тайми по 15 хвилин

90’

Арбітр додає 4 хвилини до основного часу матчу

90’

Заміна

Відаль міняє Бареллу ще у складі Інтера

90’

Заміна

У Інтера виходить на поле Дарміан замість Дамфріса

88’

Заміна

Мойзе Кін поміняв Морату у Ювентуса

81’

Справа йде до додаткового часу

81’

Заміна

Артур виходить замість Бернардескі у команді Ювентус

79’

Багато боротьби на полі у ці хвилини

76’

Заміна

Корреа та Санчес виходять замість Джеко та Мартінеса у складі Інтера

75’

Заміна

Дібала поміняв Кулусевські

74’

Небезпечна атака Інтера

71’

Інтер тримає м'яч і шукає підходи до воріт Ювентуса

67’

Тисне Інтер, простріл за прострілом йдуть на ворота Юве

64’

Бернардескі подавав кутовий на ворота Інтера, але не знайшов цієї передачі нікого з партнерів

60’

Джеко отримав жовту за грубий підкат

59’

Моментище у Інтера! Дамфріс замикав простріл у штрафний майданчик головою з близької відстані, але голкіпер врятував ворота!

58’

Бастоні спробував взяти гру на себе, але його прохід зупинила оборона Юве

57’

Інтер активно застосовує навісні передачі із флангів у штрафний майданчик суперника. Ювентус поки що справляється

55’

Команди знову борються за територіальну перевагу

50’

Бернардескі здійснив сольний прохід і пробив по воротах, але м'яч пройшов повз ворота

48’

Небезпечно! Бернардескі пробивав із-за штрафної площі та м'яч пролетів дуже близько зі штангою!

47’

Дрібний фол від Алекса Сандро, обійшлося без жовтої

45’

Початок другого тайму

Другий тайм стартував!

Радість Мартінеса після забитого пенальті:

Яскраві моменти матчу:

45+2’

Перерва

Перший тайм закінчено!

45’

Арбітр додає одну хвилину до першого тайму

44’

Бернардескі отримав дурну жовту картку за емоції у бік арбітра

43’

Чалханоглу виконував два поспіль кутові на ворота Ювентуса, але жоден з них не закінчився гольовим моментом

41’

Перішич пробивав по воротах з вигідної позиції, але його удар припав у суперника

39’

Інтер, окрилений голом, мчить уперед:

35’

Пенальті

ГОООЛ! Мартінес зрівнює рахунок. Аргентинець реалізував пенальті який, був призначений за фол Де Шільо у штрафному майданчику

31’

Дальній удар від Чалханоглу – Перін на місці

28’

Бернардескі виконував навісну подачу на ворота Інтера, але оборона надійно розібралася в ситуації

25’

Гол

ГОООЛ! Маккенні виводить Ювентус вперед після точної передачі Морати до штрафного майданчика Інтера! Чудовий удар низом!

22’

Ювентус адаптувався до стартового тиску Інтера. Команда не допускає біля своїх воріт небезпечних моментів

20’

Інтер в атаках на ворота Ювентуса:

19’

Відбувається боротьба за кожну ділянку поля:

16’

Чалханоглу виконував черговий кутовий на ворота Інтера, але захист Ювентуса цього разу зміг винести м'яч

15’

Команди борються у центрі поля

13’

Мората виконував простріл на ворота Інтера, але захисник вибив м'яч

9’

Мартінес пробивав по воротах Ювентуса, перебуваючи у штрафному майданчику - не точно

7’

Перший небезпечний момент! Після подачі кутового на ворота Ювентуса першим на м'ячі виявився Де Врей, який і замкнув подачу. М'яч розминувся зі штангою!

5’

Чалханоглу виконував навісну подачу до штрафного майданчика Ювентуса, але захисники легко розібралися в ситуації

2’

Джеко головою замикав передачу, але не зміг направити м'яч у ворота – надто високо

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Ювентус у роботі:

Останні приготування Інтера:

Футболіст Інтера Перішич готується до бою:

Гравці Ювентуса розминаються:

Сьогодні на легендарному міланському стадіоні Сан Сіро відбудеться матч за Суперкубок Італії. Цього разу протистояння стане ще запеклішим, оскільки в ньому зійдуться два непримиренні суперники: туринський Ювентус та міланський Інтер. «Нерадзуррі» хочуть додати до свого Скудетто ще один трофей, а «стара синьйора» спробує реабілітуватися за невдалий початок сезону. Загалом ця зустріч стане 257-ою для чинного чемпіона країни та найтитулованішого клубу Апеннінського півострова.

Нагадаємо, що чинним володарем трофею є саме туринський клуб. Минулого року Ювентус у суперкубковому матчі здолав Наполі (2:0).

Остання очна зустріч між Інтером та Ювентусом відбулася у рамках 9 туру Серії А. Тоді команди розійшлися миром (1:1). У своєму попередньому матчі Інтер у рамках чемпіонату Італії обіграв Лаціо (2:1), а Ювентус здійснив фантастичний камбек у грі з Ромою (4:3).

Дивіться, як зірки збірної України привітали вболівальників із новорічними святами: