Стадіон: Олембе (Яунде)

СЕНЕГАЛ - ЄГИПЕТ

Турнірна сітка КАН:

Шлях до фіналу:

Збірна Сенегалу, попри невпевнену гру, зуміла виграти групу з Гвінеєю (0:0), Малаві (0:0) та Зімбабве (1:0).

У плей-офф команді також траплялися прохідні, як для одного з головних фаворитів нинішнього КАН, суперники. У 1/8 фіналу сенегальці обіграли Кабо-Верде (2:0), у чвертьфіналі впоралися з Екваторіальною Гвінеєю (3:1), а у півфінальній грі були сильнішими за Буркіна-Фасо (3:1).

Шлях Єгипту до вирішального матчу був більш тернистим. Команда вийшла з групи з Нігерією (0:1), Суданом (1:0) та Гвінеєю-Бісау (1:0) з другого місця.

У плей-офф «фараонам» дісталася максимально складна сітка, і в кожному з матчів переможця не вдавалося визначити за 90 хвилин основного часу. У 1/8 фіналу єгиптяни в серії пенальті пройшли Кот-д'Івуар (0:0, пен.5:4), у чвертьфінальному поєдинку обіграли Марокко (2:1), а у півфіналі, знову завдяки серії пенальті, вибили Камерун (0:0, пен.3:1).