13 липня 2014 новим Чемпіоном Світу стала збірна Німеччини!

Два сьогоднішніх фіналіста видали приголомшливий за напруженням матч. Це були збірні, гідні фіналу. Обидва тайми команди відіграли на високих швидкостях, атакуючи по черзі ворота то Мануеля Нойєра, то Серхіо Ромеро. Основний час команди закінчили внічию - 0:0.

Коли все йшло до післяматчевих пенальті, спрацювали заміни головного тренера збірної Німеччини Йоахіма Льова: Шюррле, який замінив травмованого Крамера, ліворуч прострілив у штрафну, де Маріо Гетце, який замінив на 88-й хвилині легендарного Клозе, прийняв м'яч на груди і в один дотик відправив м'яч у ворота збірної Аргентини. До слова, заміни головного тренера «небесно-блакитних» Алехандро Сабельї нічого команді слушного принести не змогли.

Німці вчетверте виграють Чемпіонат Світу!

Європа вперше виграє Мундіаль, який проходить в Америці!