Головний тренер «Байєра» Роджер Шмідт прокоментував програш своїх підопічних в стартовому турі Ліги чемпіонів «Монако» (1:0).

- По-перше, хотів би привітати «Монако» з перемогою. У нас були моменти в першому таймі, але ми не забили. Прикро. Після перерви суперник був краще і ми пропустили через нестачу концентрації. У «Монако» хороші футболісти, це було помітно. У них є клас. Разом з тим своїми гравцями я задоволений.

У першому таймі ми мали дев'ять моментів. У другому «Монако» був більш мотивованим, тоді як у нас після пропущеного м'яча розладналася структура гри, почалися проблеми з дисципліною. Але в цілому я задоволений командою. «Монако» скористався тим, що у нас по ходу матчу почався спад. Складно пояснити, чому ми не забили в першому таймі. Можливо, брак концентрації.

Звичайно, було б здорово почати з перемоги, але це тільки перший тур. Перед нами як і раніше стоїть завдання вийти в плей-офф. Купа гольових моментів не гарантує перемоги, сьогодні ми наочно в цьому переконалися. Це футбол, - розповів Шмідт після матчу.