Поєдинок 6-го туру чемпіонату Англії. Результат мерсісайдського дербі ніколи не можна передбачити. То команди видадуть бойову нічию 3:3 з голом Старріджа на 89-ій хвилині, то «Ліверпуль» несподівано заб'є 3 голи за 15 хвилин і влаштує найлютішому ворогові справжній розгром.

Незважаючи на непримиренність двох ліверпульських команд, в багатьох сім'ях в місті  можна зустріти вболівальників з обох команд. З цієї причини дербі між «Евертоном» і «Ліверпулем» називається «дружнім».

В рамках Англійської Прем'єр Ліги «Евертон» і «Ліверпуль» провели між собою 42 поєдинки. 18 раз перемога дісталася футболістам «Ліверпулю», 9 разів вигравали футболісти «Евертона» і 15 разів команди не змогли виявити переможця. Велику частину своїх перемог «Евертон» здобув на своєму полі, тоді як «Ліверпуль» з однаковим успіхом перемагає і на своєму полі і на виїзді. Чим же закінчиться поєдинок на цей раз?