Нічия ЦСКА та «Роми» подарувала «Манчестер Сіті» гарний шанс втрутитися в боротьбу за плей-оф, цьому посприяла «Баварія».

В середині першого тайму Бенатія не за правилами зупинив Агуеро, який виходив віч-на-віч з Ноєром - червона картка і пенальті. Аргентинець сам бездоганно пробив у кут і відкрив рахунок.

Але «Баварія» навіть у меншості – це грізна сила, що мюнхенці й довели. На 40-й хвилині Хабі Алонсо невідпорним ударом зі штрафного відновив рівновагу. А під завісу першого тайму Левандовськи відгукнувся на пас Боатенга і головою пробив повз Харта – 2:1.

Втім, втримати переможний рахунок мюнхенцям не вдалося. Йоветич перехопив м’яч у центрі і вивів Агуеро на побачення із Ноєром. Дубль аргентинця і вже нічия - 2:2. Але Агуеро не заспокоївся, в компенсований час, використавши чергову помилку захисту «Баварії», приніс «Ман Сіті» жадану перемогу – 3:2.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.