Заочну боротьбу за перше місце у групі «F» із «Барселоною» вів ПСЖ.  Французькому клубу спочатку було доволі важко грати проти «Аякса», втім голландців вистачило не на довго.

Вже на 33-тій хвилині Кавані знайшов шляхи до воріт господарів, сама на сам з Сіллісеном вивів Ібрагімович. По перерві «Аякс» зумів не на довго відновити інтригу, ударом головою рахунок зрівняв Классен.

І лише післяч цього «Парі Сен-Жермен» як то кажуть прокинувся. Без жодних сентиментів розстріляв ворота своєї колишньої команди Златан Ібрагімович. А за 5-ть хвилин поставив масну крапку у зустрічі той таки Кавані. Цього разу асистував Едінсону захисник суперника. Тож 3:1 - перемога команди Лорана Блана.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.