Лондонський «Челсі» на виїзді розгромив «Шальке» 5:0, і достроково вийшов до плей-оф Ліги чемпіонів.

«Пенсіонерам» вдався хороший старт: вже на другій хвилині Террі переграв у повітрі Хеведеса і відкрив рахунок. В середині тайму екс-гарвець донецького «Шахтаря» Вілліан пробив у нижній кут - 2:0.

Під завісу першої половини рахунок став непристойним, після подачі від прапорця аж троє захисників нав'язали боротьбу один одному, підсумок цього протистояння - автогол Кірхгоффа..

Англійці виконали 4 удари в рамку воріт «Щальке» - з них вийшло три голи. Після перерви розгром завершили Дрогба та Рамірес. 5:0 за «Челсі» у підсумку. Команди вже вшосте зустрічалися між собою і ще жодного разу «Шальке» не перемагав «аристократів».

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.