Ключовим епізодом поєдинку «Баварія» - «Шахтар» стало вилучення Олександра Кучера. Арбітр показав пряму червону картку за 2,5 хвилини після стартового свистка.

Це видалення стало найшвидшим в історії Ліги Чемпіонів. Попередніми рекордсменами були Ісмаель з «Вердера» і Белламі з «Ньюкасла», на початку двотисячних ці двоє покидали свої команди в меншості на 5-й хвилині матчу.

Захисник «Шахтаря» Олександр Кучер в ефірі каналу «Футбол 1» розповів про своє видалення в цьому матчі.

- Якщо і був контакт, то мінімальний. Суддя поставив пенальті, але чи тягнув фол на червону картку, мені сказати важко. Відповідальності за результат з мене це не знімає. Це повністю моя вина. Важко грати вдесятьох проти кращої команди світу.

Цей момент, напевно, все ж не тягнув на червону картку. Мені навіть важко сказати щодо пенальті, чи був він там. Гетце правильно зіграв, просто впав. Суддя знаходився позаду, порахував, що це пенальті. Але червоної картки там я не побачив. Не було такого, щоб я навмисне фолив.

Вина на мені. Ми довго готувалися, і поступитися 0:7 не дуже приємно. Такі ігри бувають раз у житті, - сказав Кучер.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги Європи дивіться за посиланням.