Київське «Динамо» поступилось в першій зустрічі двоматчевого протистояння з «Евертоном».

Рахунок відкрили «біло-сині», на 14 хвилині гол після подачі з кутового в ворота Тіма Ховарда забив Олег Гусєв. Після цього ініціативу перехопили господарі, які на наприкінці першого тайму відгірались. Ромел Лукаку протягнув м’яч до штрафної киян і вивів Стівена Нейсміта один на один з Олександром Шовковським,  український воротар не зміг взяти удар суперника – 1:1.

Друга половина гри також розпочалася з атак «Евертона», футболісти «Динамо» лише намагалися  огризатись. Коли вже здавалося, що матч йде до нічиєї, сталася прикра помилка захисника киян: на 82 хвилині Даніло Сілва зіграв рукою у власній штрафній і рефері призначив пенальті. Форвард мерсисайдців  Лукаку переграв нашого голкіпера.

В підсумку матч «Евертон» - «Динамо» закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Роберто Мартінеса. В Києві підопічним Сергія Реброва обов’язково потрібно забивати гол і перемагати, щоб пройти до наступного етапу.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги Європи дивіться за посиланням.