Андрій Ярмоленко

Лідер атак київського «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував поразку «біло-синіх» у першому поєдинку 1/8 Ліги Європи проти «Евертона» (1:2).

- Перший тайм складався для нас вдаліше, ми проводили атаки, а в другому ми десь втомилися всю гру оборонятися. Звичайно, другий тайм не можна назвати гарним у нашому виконанні. Але поки що не сталося нічого страшного, будемо працювати над помилками. У нас є ще гра-відповідь у Києві, тому ще нічого не вирішено.

Так, був дощ, але погода однакова для обох команд, так що вона зовсім ніяк не вплинула на результат. До того ж, завжди і у нас поливають газон перед грою, і тут, в Англії.

«Евертон» - хороша команда, знали, що тут буде важко. Так, не все виходило. Звичайно, було важко, враховуючи, що ми оборонялися цілий тайм, завдали за другий тайм, якщо я не помиляюся, всього один або два удари. Звичайно, цього дуже мало. В результаті ми пропустили... Але в принципі результат 2:1 непоганий. З «Генгамом» ми теж так зіграли. У Києві буде достатньо забити один м'яч, і все зміниться. Так що я сподіваюся, що, як і на гру з «Генгамом», прийде багато наших уболівальників, вони підтримають нас, як сьогодні своїх підтримували англійці. Я впевнений, що наші вболівальники не гірше. Сподіваюся, вони прийдуть і допоможуть нам здобути перемогу.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги Європи дивіться за посиланням.