Мануель Пеллегріні

Мануель Пеллегріні Фото:: Getty Images

Головний тренер «Манчестер Сіті» Мануель Пеллегріні поділився очікуваннями від протистояння з каталонською «Барселоною» в рамках повторних поєдинків 1/8 Ліги чемпіонів.

Перша зустріч в Англії закінчилася поразкою «городян» 2:1 і сьогодні манкуніанцям потрібно перемагати, щоб пройти далі.

- Ми повинні зіграти так, як у другому таймі першого матчу. У першій половині «Барселона» контролювала гру, але потім у нас були шанси. Нам треба зіграти в повних складах, тоді ми зможемо показати той же рівень, що в другому таймі манчестерской зустрічі.

Дуже важливо боротися з «Барселоною» за м'яч, але ця команда має перевагу у володінні у грі з будь-яким суперником. Нам треба зберігати м'яч, як тільки ми їм заволодіємо. Ми хочемо створювати «Барсі» проблеми кожен раз, коли м'яч у нас. Нам важливо перемогти «Барселону», щоб довести, що ми є однією з кращих команд у Європі. Це тест для нас. Ми повинні віддати всі сили заради перемоги.

Ми зустрічаємося з дуже сильним суперником, але в грі 11 на 11 все може скластися інакше, ніж у першому матчі. Коли граєш проти «Барселони» в меншості, майже неможливо домогтися успіху. Але я не критикую арбітра, то рішення було справедливим.