Фінал Юнацької ліги УЄФА U-19.  У цьому сезоні «Шахтар» вже досяг величезного успіху: дійшов до фіналу турніру.

Тепер українська команда має шанс перемогти в змаганні. Для цього молоді «гірників» потрібно буде подолати однолітків з лондонського «Челсі».

Суперник у підопічних Валерія Кривенцова дуже серйозний, на шляху до фіналу «сині» розгромили «Рому» 4:0. Юні «аристократи» взагалі невимушено пройшли всю стадію плей-оф Юнацької ліги УЄФА в

1/8 лондонці здолали пітерський «Зеніт» 3:1, а в четверть фіналі перемогли «Атлетіко» з Мадрида 2:0.
У наших хлопців дорога до вирішального матчу була більш тернистою. В 1/8 і ¼  донеччани тільки по пенальті пройшли своїх супротивників: «Олімпіакос» і «Бенфіку» відповідно.

В ½ фіналу «Шахтар» зустрічався «Андерлехтом»: гра була доить рівною і з шнасами біля обох воріт, проте на 55 хвилині бельгійці вирвались вперед. Та «гірники» не знітились, і на 76 хвилині зпрацювала заміна українського наставника – Віктор Коваленко зрівнянв рахунок, наприкінці хавбек зробив дубль. Між голами Коваленка в воротах «Андерлехта» встиг відзначитись наш форвард Денис Арендарук.

Тож в кожній грі хлопцям Кривенцова довдилося проявляти характери і зубами вигризати перемогу. Тепер завдання перед нашою командою непросте, але здійсненне – перемога  Юнацькій лізі чемпіонів. Вболіваймо і підтримаємо «Шахтар» разом!