У суботу 23 березня збірна Кіпру постарається перервати серію з 4-х поразок поспіль.

Незважаючи на перемогу у другому матчі відбору на Чемпіонат світу 2014 року в групі Е над командою Ісландії (яка обіграла 2-у команду групи Е Норвегію), даний успіх став єдиним в 4 іграх, проведених кіпріотами в нинішньому кваліфікаційному циклі.

Але не варто недооцінювати острівну збірну. За останній час місцеві клуби досягли не аби яких успіхів у найпрестижніших турнірах Європи. Чого тільки вартий вихід скромного «АПОЕЛ» у чвертьфінал Ліги Чемпіонів минулого року.

У кваліфікації до ЧЄ-2012 команда Нікоса Ніопліаса відібрала 1 місце в групі у майбутніх півфіналістів турніру, збірної Португалії, завдяки видовищній виїзній нічиї з рахунком 4-4.

Збірна Швейцарії займає 14 місце в рейтингу ФІФА та 10 сходинку в списку найкращих національних команд УЄФА. Команда Оттмара Хітцфельда - одноосібно очолює групу Е, втративши очки тільки в одному матчі проти прямого конкурента за пряме потрапляння на ЧС Норвегії, який завершився миром 1-1. До речі пропущений гол від «свердел» - поки що єдиний в поточному циклі.

В офіційних іграх збірна Швейцарії не поступається з жовтня 2011 року й дивлячись на не вражаючу домашню серію кіпріотів, в ході якої вони програли 8 матчів з 10, напрошується висновок, що перемога швейцарців неминуча.

Однак футбол - гра непередбачувана і на старті турніру шанси у всіх збірних рівні. Варто відзначити, що в разі перемоги і певного везіння з результатами в інших іграх, острівна команда може злетіти відразу на 3-ю позицію у відбірній групі.