Хосеп Гвардіола

Хосеп Гвардіола Фото:: Getty Images

Головний тренер «Баварії» Хосеп Гвардіола поділився емоціями після перемоги над «Порту» (6:1) у повторному матчі ¼ фіналу Ліги чемпіонів. Цей успіх дозволив команді іспанського фахівця за сумою двох матчів (7:4) пробитися в півфінал турніру.

- Ми дуже, дуже раді тому, як сьогодні зіграли, особливо в світлі того, що в останні тижні голи давалися нам з великими труднощами. Ми можемо грати ще краще! У другому таймі «Порту» перебудувався, і у нас з'явилися проблеми. До перерви ж у суперника просто не було шансів. Зате в другому таймі «Порту» став створювати небезпечні моменти. Справа в тому, що спати в Лізі чемпіонів ніколи не можна ...

Навіть після матчу в Порту я відчував, що у нас все вийде. У твоїй голові завжди прокручується вдалий сценарій. Я намагаюся ретельно вивчати кожного суперника, і для мене не стало сюрпризом, як «Порту» зіграв в домашньому матчі. У них хороша команда, яка сьогодні, звичайно ж, зіграла не на своєму рівні.

Тьяго Алькантара провів шикарний матч. Його сила в психологічному настрої. Просто уявіть - він не грав цілий рік! А зараз він знову в строю і діє вище всяких похвал.

Мені абсолютно все одно, з ким ми будемо грати у півфіналі. Ми постраюсь показати максимум можливого незалежно від того, хто буде нашим суперником - «Реал», «Барса», «Атлетіко», «Ювентус» або «Монако», - цитує Гвардіолу офіційний сайт УЄФА.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.