У Лізі чемпіонів сезону 2014/15 років визначилися перші півфіналісти.

Найбільша інтрига була у матчі між «Баварією» та «Порту». Підопічні Хосепа Гвардіоли мали відіграватись після виїзної поразки з рахунком 3:1.

Питання виходу до наступного раунду «мюнхенська машина» вирішила вже, фактично, після першого тайму. «Баварія» з перших хвилин матчу перехопила ініціативу та взяла м'яч під свій контроль.

Така тотальна перевага переросла у п’ять забитих м'ячів ще у першому таймі. Команди пішли на перерву за рахунку 5:0 на користь «Баварії».

У другій частині матчу футболісти «Порту» збільшили свій відсоток володіння м’ячем та навіть змогли забити один гол. Відзначився нападник «драконів» Джексон Мартінес.

Крапку у матчі красивим пострілом зі штрафного поставив Хабі Алонсо.

У підсумку «Баварія» розгромила «Порту» 6:1 та підтвердила статус одного з головних фаворитів Ліги чемпіонів.

В іншому матчі ¼ фіналу «Барселона» на своєму полі впевнено перемогла «ПСЖ» 2:0. Каталонці з перших хвилин заволоділи ігровою та територіальною перевагою. Підопічні Луіса Енріке повели у рахунку вже на 14 хвилині матчу. Іньєста віддав точний пас на Неймара, який і забив у ворота Сірігу.

«ПСЖ», після пропущеного м’яча, почав атакувати значно більше, але до реальних загроз воротам «Барселони» справа не доходила.

На 34 хвилині поєдинку дубль оформив Неймар. Після флангової передачі від Алвеса, бразилець  головою переправив м’яч у ворота «ПСЖ».

У другому таймі підопічні Лорана Блана намагалися забити гол престижу, але з вигідних позицій не влучали Кавані та Ібрагімович.

У «Барселони» гольовий момент був у Мессі, але аргентинець пробачив «ПСЖ».

За сумою двох матчів «каталонці» впевнено перемогли французьку команду з рахунком 5:1 та чекають на свого суперника у півфіналі.