У Лізі Європи  сезону 2014/15 років визначилися всі півфіналісти. До четвірки найкращих команд увійшли: «Дніпро», «Наполі», «Севілья» та «Фіорентина».

«Фіорентина» - «Динамо» 2:0

«Динамо» не змогло пройти італійську «Фіорентину». Після нічиєї у першому таймі (1:1) на НСК «Олімпійський», киянам потрібно було забивати на виїзді. Після другої жовтої картки, яку на 40-хвилині отримав Джермейн Ленс, відігратися команді Сергія Реброва було дуже важко. Відразу після вилучення «динамівці» пропустили м’яч від Маріо Гомеса. У другому таймі підопічні Сергія Реброва намагалися відігратися, але без результативно. Другий гол у ворота Шовковського забив Хуан Мануель Варгас.

«Дніпро» - «Брюгге» 1:0

Дніпропетровський «Дніпро» у матчі-відповіді ¼ фіналу Ліги Європи мінімально переміг «Брюгге» з рахунком 1:0. Єдиний гол у зустрічі на 82 хвилині забив Євген Шахов. Такий результат повністю задовольнив команду Мирона Маркевича.

«Зеніт» - «Севілья» 2:2

Санкт-Петербурзький «Зеніт» у матчі-відповіді ¼ фіналу Ліги Європи на домашньому полі намагався відігратися у «Севільї» за виїзну поразку (2:1). Рахунок у зустрічі відкрив Карлос Бакка, реалізувавши пенальті. Підопічні Андре Віллаш-Боаша змогли відігратися завдяки голам Рондона та Халка. Справа йшла до екстра-тайму, але на 85 хвилині «Севілья» провела успішну контратаку, під час якої відзначився Гамейро.

«Наполі» - «Вольфсбург» 2:2

У першому матчі ¼ фіналу Ліги Європи футболісти «Наполі» розгромили «Вольфсбург» на його полі з рахунком 1:4. За такої ситуації, поєдинок-відповідь перетворювався на формальність. Всі забиті м’ячі прийшлись на другий тайм. Голи Кальєхона та Мертенса вивели «Наполі» вперед, але футболісти «Вольфсбурга» змогли відігратися за рахунок  Клозе та Перішича.