Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував вихід своєї команди у фінал Кубка України.

- Для нас сьогодні було важливо зберегти мотивацію, хлопці вийшли і довели - ті три гри з «Олімпіком», в яких ми забили лише один м'яч, і той, на 94-й хвилині, звичайно були непростими, і в них ми повинні були вигравати . Сьогодні довели, що ми сильніші.

У футболі завжди протистоїть якийсь суперник. Він іноді вибирає дуже правильну тактику, непросто буває зламати оборону. Протягом сезону бувають ігри, в яких дуже важко. Я радий, що хлопці не дивлячись ні на що грають до останньої хвилини, намагаються тримати темп, діяти агресивно і інтенсивно. Те, що ми сьогодні забили швидкий гол, напевно, нам допомогло. Якщо ми виграли чемпіонат, не програвши жодного в ньому, і в Кубку теж, жодної гри, значить це про щось говорить. Напевно, якогось прогресу ми досягли, - цитує Реброва сайт «Динамо».

Нагадаємо, у півфіналі кияни перемогли донецький «Олімпік» з рахунком 4:1, попередня гра завершилася нулями.