9-й тур німецької Бундесліги пройшов під диктовку гостьових команд. Окрім першого програшу найтитулованішого німецького клубу «Баварії» на домашній «Альянц Арені», в рідних стінах також зазнали поразок «Аугсбург», «Фрайбург», «Фортуна» та «Ганновер».

Востаннє «Баварія» програвала в Мюнхені в листопаді 2011 року «Боруссія Д». Творцем нової сенсації став леверкузенський «Баєр», який завдяки перемозі перемістився на 5-е єврокубкове місце в турнірній таблиці. Також варто зауважити, що цей успіх став другим поспіль в іграх проти «Баварії».

Серед інших несподіваних результатів, переконлива гостьова перемога останньої позиції Бундесліги (за підсумками 8 турів) «Вольфсбурга» над «Фортуною» Андрія Вороніна, який відіграв усі 90 хвилин.

Також першої гостьової перемоги в сезоні досягла менхенгладбахська «Борусія», якій вдалося зломити опір «Ганновера». «Борусці» перемогли з рахунком 3-2, забивши три м'ячі протягом 10 хвилин з 70 по 80-у хвилину, для «Ганновера» поразка стала першою домашньою невдачею в новому сезоні.